O mnie

Nazywam się Karina Bielska, moje biuro nieruchomości powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Nieprzerwalnie od 2008 roku pracuję w branży nieruchomości. 

To moja pasja, praca z ludźmi jest bezwzględnym wyzwaniem, a wyzwania to moja specjalność. Każda transakcja to nowe doświadczenie zarówno dla mnie, doświadczonego pośrednika i mediatora, jak też dla ludzi współpracujących ze mną. Oferuję wsparcie w dobraniu odpowiedniego finansowania, wykonanie sesji zdjęciowej, filmów z drona czy też wizualizacji 360. 
 
Jestem z Państwem podczas całego procesu poszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu podpisania umowy u notariusza. Negocjowanie warunków sprzedaży to sztuka kompromisu. Bezwzględnie pomaga mi w tym zawód mediatora, bo negocjacje to przecież mediacje. Zadowolenie dwóch stron transakcji, to dla mnie priorytet. 
 
Zdecydowana zwolenniczka pracy na wyłączność. Dzięki temu modelowi pracy jestem w stanie obsłużyć moich klientów na najwyższym poziomie. Znam „moje” nieruchomości, znam ich historie. Mam czas by zająć się ich sprzedażą najlepiej jak mogę. Czasem zdarza się nieruchomość, którą przygotowuje do sprzedaży klika miesięcy, a nawet dłużej. 

Są sytuacje trudne, gdy współwłaściciele nie potrafią porozumieć się co do ceny i sposobu sprzedaży. Od czego są mediacje? Przygotowuje spadkobierców do sprzedaży, w pełnym porozumieniu podchodzą do aktów notarialnych. Dzięki mojej pracy w kancelarii notarialnej nie zdarzają się sytuacje niespodziewanego rozmyślenia co do ceny czy warunków sprzedaży.  

Dzięki współpracy z doświadczoną pośredniczką finansową służę pomocą w dobraniu najlepszego sposobu finansowania zakupu nieruchomości. Przygotowując optymalne źródło finansowania Państwa potrzeb uwzględniamy oczekiwania oraz obecną sytuację naszych Klientów, przedstawiając im alternatywne rozwiązania. 
 
Współpracuję z architektem z wieloletnim doświadczeniem zarówno w projektach budowlanych, jak też aranżacji wnętrz. 

Współpraca się opłaca, dlatego tez posiadając w ofercie nieruchomość chętnie dziele się nią wyłącznie z biurami działającymi zgodnie z procedurami i standardami profesjonalnego pośrednika. 

Prywatnie mama pozytywnie zakręconego nastolatka, uwielbiająca gotować autorskie dania równocześnie robiąc 100 innych rzeczy naraz. Podróże małe i duże również należą do ulubionej czynności poza pracą. Najchętniej spędzam czas na magicznej wsi podlaskiej .